fbpx
 

Firma Profili

1980 yılında kurulan Terraco, inşaat sektörü için çevre dostu kaplama malzemeleri, performans ürünleri ve sistemlerin tasarımı, formülasyonu ve üretiminde liderdir.

1.000’in üzerinde profesyonelden oluşan özel ekibimiz ile, dünya çapındaki 20 fabrikamızdan, 75’in üzerinde ülkedeki müşterilere yenilikçi ve yeşil çözümler sunmaktadır. Müşterilerimizin sorunlarını çözen ürünleri formüle etmek ve üretmek için özenle seçilmiş ve geliştirilmiş hammaddeleri ve üretim tekniklerini kullanıyoruz. Bu, sınıfının en iyisi olan, uzun ömürlü ürünler üretmemize, tasarım odaklı ürünler ve kaplamalar sunmamızı sağlar.

image

Kariyer

Terraco’da çalışanlarımız en değerli varlığımızdır. Çalışanlarımızın beceri, özveri ve coşkusunun vizyonumuzu gerçeğe dönüştürmek için çok önemli olduğunun farkındayız. Terraco olarak, hem rekabetçi hem de vizyoner bir çalışma ortamını destekliyoruz ve karşılığında, rekabetçi bir ücret ve sosyal yardım paketi, iş / beceri eğitimi ve büyüme beklentileri sağlıyoruz.

İş fırsatları için lütfen özgeçmişinizi terraco@terraco.com.tr adresine e-posta ile gönderin,profilinize uygun herhangi bir açık pozisyon oluşması halinde ekibimiz sizinle iletişime geçecektir. Teşekkür ederiz.

GlobalPresence

Terraco services customers in over 75 countries from our 20 factories across the globe.

Sweden
Ireland
United Kingdom
Russia West
Algeria
Cyprus
Turkey
Jordan
UAE
South Africa
Russia East
China, Shanghai
South Korea
China, Guangzhou
Thailand
Vietnam
Egypt
image image