fbpx
 

İhbar

Terraco Group, güçlü sorumluluk, dürüstlük değerlerine ve en yüksek etik standartlara uyma taahhüdüne sahip bir kuruluştur.

Paydaşların çalışanların veya yöneticilerin davranışları veya davranışları hakkında gerçek endişelerini veya şikayetlerini, istenirse isimsiz olarak doğrudan üst düzey Terraco Grubu yönetimine iletebilmelerini sağlamak için bu çevrimiçi bilgi uçurma portalını sağladık. Lütfen bu portalda yapılan tüm raporların doğrudan yalnızca üst düzey Terraco Grubu yönetimine sunulacağını unutmayın.

Soruşturmayı kolaylaştırmak için mümkün olduğunca fazla bilgi vermenizi (saklı kalmak istemeniz halinde sizi tanımlayabilecek bilgiler vermeden) rica ederiz.

Sağlanan bilgiler ideal olarak şunları kapsamalıdır:

 • Terraco ile olan ilişkinizin niteliği (çalışan, tedarikçi, müşteri vb.).
 • Endişenizin ilgili olduğu ülke, kuruluş / şirket, ofis / tesis.
 • Endişeniz / şikayetiniz hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi.
  • Davranış veya olayın ayrıntıları.
  • Davranış veya olayın zamanı / süresi.
  • Bu davranışa veya olaya karıştığını düşündüğünüz taraflar.

Raporunuzu anonim olarak yapmak istiyorsanız, lütfen aşağıya herhangi bir iletişim bilgisi girmeyin. Ancak, iletişim bilgilerini sağlamazsanız, endişeniz / şikayetinizle ilgili takip için sizinle iletişime geçemeyeceğimizi lütfen unutmayın.

Bu sayfaya girdiğiniz bilgiler gizlidir ve çerezler veya IP adresleri gibi tanımlayıcı bilgiler saklanmaz veya erişilebilir değildir. Anonim kalmayı seçerseniz kimliğinizi belirlemeye yönelik hiçbir girişimde bulunulmayacaktır.

Teşekkür ederiz.

İçtenlikle,
Terraco Grup Yönetimi

Başvuru Formu

  • Dosyanızı ekleyin

  İletişim detayları

  Anonim kalmak istiyorsanız lütfen iletişim bilgilerinizi aşağıya girmeyin. Ancak, iletişim bilgilerini sağlamazsanız, endişeniz / şikayetinizle ilgili takip için sizinle iletişime geçemeyeceğimizi lütfen unutmayın.